Jak trafić jackpota?

Niemal w każdej grze hazardowej gracze starają się wypracować najbardziej skuteczną strategię pozwalającej zgarnąć najwyższe wygrane. Na ile są one skuteczne widać po liczbie trafionych wygranych o bardzo wysokiej wartości. Ale chociaż zwycięstwo w kasynie zależy wyłącznie od przypadku i szczęścia, warto podczas gry stosować kilka praktycznych zasad. Jackpotami najczęściej są premiowane najwyższe zakłady, jeżeli więc chcemy wziąć udział w grze z bonusem to musimy się przygotować na trochę większe wydatki niż przy zwykłej grze na najniższych stawkach.

Jackpoty padają tylko raz na jakiś czas, więc najrozsądniej będzie dołączyć się do takiej gry, gdzie ostatni jackpot został trafiony przynajmniej tydzień temu. Jeżeli zaś chcemy zwiększyć swoje szanse na większą wygraną można się zdecydować na grę z niskim jackpotem progresywnym – niska suma przyciąga mniej graczy, a to oznacza, że w rywalizacji o jackpota jest mniejsza konkurencja. Drugą ważną rzeczą jest wybór gry, w której chcemy zawalczyć o jackpota. Prym wiodą automaty do gry, gdzie zazwyczaj trzeba tylko obstawiać zakłady za wyższą stawkę i już bierze sie udział w grze o jackpota.

Ale są też takie gry, gdzie najpierw trzeba trafić określony układ (na przykład trzy symbole jackpota w jednej linii), a potem wziąć udział w dodatkowej rozgrywce, gdzie walczy się już tylko o dodatkową pulę pieniędzy. Podobny mechanizm panuje też w innych grach wideo, gdzie przystąpienie do walki o jackpota jest możliwe dopiero po wypełnieniu określonych warunków. Warto też przed przystąpieniem do gry z jackpotem uzbierać najpierw nieco wyższą kwotę bankrolla, bo to pozwoli obstawić więcej zakładów po maksymalnych stawkach.